Gotowe spółki Kraków

Zdolność kredytowa spółki z o.o.

Zdolność kredytowa spółki to zagadnienie niezwykle istotne, ponieważ to właśnie od niej zależy czy spółka otrzyma fundusze w ramach kredytu bankowego bądź dotacji unijnej. Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak skutecznie i szybko ją podnieść. Idealnym na to rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki stażowej. Spółka stażowa to podmiot, który przeszedł pełną rejestrację pewien czas temu. Kilkuletni staż prócz zdolności kredytowej podnosi także wiarygodność danej jednostki sprawiając, że znacznie chętniej zwrócą się do niej potencjalni kontrahenci.

Kredyty i dotacje w początkowej fazie działalności odgrywają kluczową rolę, ponieważ bardzo często są to jedynie środki, które przedsiębiorca może poświęcić na rozwój swojej firmy, który jak wiadomo jest niezbędny, aby utrzymać się na rynku.

Sprzedaż spółek stażowych oferuje nasza firma. Zapewniamy wyłącznie spółki z czystą historią gospodarczą, dzięki czemu możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo. Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu!