Gotowe spółki Kraków

Zdalne zakładanie spółki

Wielu przedsiębiorców korzysta z usług zdalnej rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oferowaną przez firmy zajmujące się tym na co dzień. Niejeden przedsiębiorca decyduje się na skorzystanie z takiej usługi i ciesz się szybko założoną firmą.

Spółka z o.o. rejestrowana jest przez internet na specjalnie utworzonej platformie teleinformatycznej, z której korzystać można od 1 stycznia 2012 roku. Spółka zostaje założona maksymalnie w 24 godziny od chwili złożenia wniosku. Dla przedsiębiorcy jest to o wiele tańsze rozwiązanie. Umowa spółki tworzona jest na podstawie wzoru dostępnego na platformie, a nie w formie aktu notarialnego, dlatego też nie trzeba płacić wysokiej taksy notarialnej. Do podpisu umowy wymagany jest zwykły e-podpis jednak już niedługo może się to zmienić.

Wszystkie zainteresowane osoby zdalną rejestracją spółki z o.o. zapraszamy do kontaktu. Oferujemy profesjonalne podejście do każdego klienta. Zajmujemy się rejestracją oraz sprzedażą gotowych spółek nowych jak i stażowych.