Gotowe spółki Kraków

Zdalne rejestrowanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Własna firma to marzenie wielu osób. Najpopularniejszą formą prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju jest spółka z o.o.. Przedsiębiorcy w Polsce mają dwie możliwości rejestrowania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością – rejestrację tradycyjną lub zdalną.

Tradycyjna rejestracja spółek z o.o. zazwyczaj trwa dłuższy okres czasu, generuje także wyższe koszty. Rejestracja zdalna, czyli zakładanie spółki przez Internet możliwe jest od 2012 roku. Założenie spółki w ten sposób trwa zaledwie jeden dzień i nie jest tak problematyczne jak tradycyjna rejestracja. Jest także mniej kosztowne, gdyż przedsiębiorca nie ponosi kosztów notarialnych związanych z umową spółki. Do założenia spółki z o.o. przez Internet wystarczy posiadać zwykły e-podpis jednak w niedalekiej przyszłości może się to zmienić z uwagi na występujące wykroczenia.

Dobrą decyzją jest skorzystanie z pomocy przy rejestracji spółki zdalnie. My oferujemy taką pomoc, dlatego też zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.