Gotowe spółki Kraków

Zarejestrowanie spółki z o.o

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej przez polskich przedsiębiorców. Jej prowadzenie posiada wiele korzyści, dlatego jest tak popularna.

Przepisy Kodeksu Spółek Handlowych przewidują możliwość rejestracji spółki tradycyjnie oraz przez Internet. Tradycyjna rejestracja spółek jest procesem skomplikowanym. Trwa nawet kilka tygodni. Ważne jest, aby przedsiębiorca nie popełnił żadnego błędu w składanych dokumentach, gdyż w takim przypadku będzie musiał rozpocząć proces rejestracyjny od początku. Zakładanie spółki z o.o. online jest znacznie łatwiejsze. Trwa zdecydowanie krócej, bo maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku oraz generuje mniejsze koszty. Wszystkie dokumenty składane są drogą elektroniczną, dlatego też nie trzeba płacić kosztów notarialnych.

Rejestracja spółek może być problematyczna dlatego oferujemy pomoc w zakładaniu firmy w tej formie. W naszej ofercie posiadamy również gotowe spółki z o.o. na sprzedaż.