Gotowe spółki Kraków

Założenie spólki zoo

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo popularną formą prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Posiada wiele korzyści, dlatego przedsiębiorcy tak chętnie ją wybierają. Spółka z o.o. działa w oparciu o przepisy Kodeksu Spółek Handlowych. W nich zawarte są także informacje o rejestracji spółki.

Spółka z o.o. może zostać założona w sposób tradycyjny lub online. Wybierając tradycyjną rejestrację trzeba przygotować się na długi , trwający nawet kilka tygodni proces rejestracyjny. Umowa spółki musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego, co jest dodatkowym kosztem. W przypadku rejestracji spółki przez Internet proces rejestracji trwa maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku w sądzie rejonowym. Przedsiębiorca ponosi też mniejsze koszty, gdyż wszystkie niezbędne dokumenty generowane są automatycznie na platformie więc nie trzeba ich tworzyć notarialnie.

Rejestracja spółki z o.o. przez Internet jest znacznie korzystniejsza, dlatego warto się na nią zdecydować. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zakładaniu firmy, to skontaktuj się z nami!