Gotowe spółki Kraków

Założenie spółki z o.o. 2018

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona w urzędzie lub przez Internet. Przedsiębiorca samodzielnie dokonuje wyboru formy rejestracji. My oferujemy kompleksową pomoc w rejestracji spółki z o.o. w 2018 roku.

Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. jest procesem długotrwałym, gdyż może trwać nawet kilka tygodni. Odbywa się ona z udziałem notariusza, który tworzy umowę spółki w formie aktu notarialnego, co powoduje konieczność opłaty kosztów notarialnych. Warto wiedzieć, że nawet najmniejszy błąd popełniony w dokumentach może skutkować koniecznością ponowienia całego procesu rejestracji.

Rejestracja spółki z o.o. przez Internet odbywa się na platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Przedsiębiorca musi założyć tam konto oraz samodzielnie wprowadzić dane spółki do odpowiednich formularzy. Wygenerowane dokumenty należy podpisać za pomocą profilu zaufanego lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Spółka zostaje założona w maksymalnie 24 godziny od momentu przesłania wniosku do sądu.