Gotowe spółki Kraków

Założenie spółki komandytowej w 2017

Jeżeli zastanawiasz się nad otwarciem działalności w formie spółki komandytowej nasza firma Ci w tym pomoże. Kompleksowo zajmujemy się przeprowadzeniem procedury rejestracyjnej. Nasi specjaliści przygotują cały proces rejestracji, pomogą w ustaleniu poszczególnych paragrafów spółki oraz sporządzą komplet dokumentów do sądu i urzędów. W trakcie samego procesu rejestracyjnego będą z Tobą w stałym kontakcie.

W spółce komandytowej występują 2 rodzaje wspólników – komandytariusze i komplementariusze. Komplementariusz odpowiada za zobowiązania spółki całym swoim prywatnym majątkiem w przypadku jej niewypłacalności. Odpowiedzialność komandytariusza natomiast jest do wysokości wpłaconych przez niego wkładów do spółki.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty rejestracji spółek komandytowych. Wszystkie formalności, a następnie cały proces rejestracyjny możemy ustalić i przeprowadzić zdalnie bez konieczności osobistej wizyty u nas w biurze. Jeśli posiadasz jakieś pytania skontaktuj się ze specjalistami, którzy są do Twojej dyspozycji w dni robocze od 09:00 do 17:00.