Gotowe spółki Kraków

Założenie spółki komandytowej w 2016

Założenie spółki komandytowej w 2016 roku pochłania niezwykle dużo czasu i energii. Wiemy, że przedsiębiorcy najchętniej ominęliby cały proces tworzenia firmy, dlatego wychodzimy im na przeciw z pomocną ręką. Formalności, dokumenty, konieczność odwiedzenia kilku urzędów – to wszystko często zniechęca co rozpoczynania własnego biznesu. Polska potrzebuje jednak pomnażania się i rozwoju przedsiębiorstw, ponieważ dzięki temu będziemy mogli być świadkami jej rozwoju. Właśnie dlatego chcemy pomóc Ci w założeniu spółki komandytowej w 2016 roku.

Przeprowadzimy Cię przez każdy proces tak, by rozpoczęcie swojego biznesu było dla Ciebie przyjemnością. Oferujemy również wyręczenie Cię w zarejestrowaniu spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Jesteśmy firmą od lat zajmującą się pomocą w zakładaniu firm swoich klientów. Nasi pracownicy to profesjonaliści ceniący sobie przyjemną atmosferę współpracy oraz indywidualne traktowanie każdego klienta. Przyjdź do naszego biura, lub skontaktuj się online, telefonicznie, listownie. Zapraszamy!