Gotowe spółki Kraków

Założenie spółek z o.o. w systemie S24

Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem czasochłonnym. Przedsiębiorca musi liczyć się z koniecznością załatwiania spraw w kilku urzędach, co może się przeciągnąć nawet do kilku tygodni.

Od 2012 roku istnieje jednak możliwość rejestracji spółki z o.o. za pomocą internetu w systemie S24. Takie rozwiązanie jest coraz częściej wybierane przez przyszłych przedsiębiorców. Rejestracja firmy w systemie S24 przebiega bardzo sprawnie i w szybkim czasie. Założenie spółki trwa maksymalnie 24 godziny. Takie rozwiązanie pozwala też zaoszczędzić przedsiębiorcy pieniądze. Umowa spółki oparta jest o wzór dostępny w systemie. Nie ma więc konieczności sporządzania jej w formie aktu notarialnego, a co z tym związane przymusu opłaty taksy notarialnej.

Za pomocą systemu S24 przedsiębiorca oszczędza czas oraz pieniądze. Warto zdecydować się na rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. Masz pytanie dotyczące rejestracji? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci założyć firmę.