Gotowe spółki Kraków

Założenie spółek jawnych przez internet

Nie każdy wie, że od niedawna istnieje nowy sposób zakładania spółki jawnej! Ministerstwo Sprawiedliwości stworzyło system, który pozwala nam załatwić wszystko, siedząc przed komputerem. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne oraz proste. Decydując się na ten sposób założenia spółki jawnej, przeprowadzeni zostaniemy przez wszystkie kwestie krok po kroku, bez żadnego problemu. Możliwość taką mają jedynie spółki: jawna, z o.o. oraz komandytowa.
 
Jak przebiega cały proces? Pierwszym krokiem będzie rejestracja. Zakładasz konto, którego hasło i login posłużą jako Twój elektroniczny podpis. W następnej kolejności przekierowany zostaniesz do wniosku o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, który będziesz musiał wypełnić. Po zakończeniu, zostanie on automatycznie wysłany. Ostatnim krokiem jest sporządzenie umowy spółki jawnej, na gotowym już wzorze.
 
Zakładając spółkę jawną przez internet, nie musisz sporządzać umowy w formie aktu notarialnego! Oznacza to zaoszczędzenie pieniędzy między innymi na taksie notarialnej.
 
Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.