Gotowe spółki Kraków

Założenie sp z o.o. 2016

Nadszedł rok 2016! Nowy rok jest dobrą okazją, na rozpoczęcie nowej ścieżki zawodowej. Być może dlatego najwięcej przedsiębiorstw powstaje zawsze w pierwszych miesiącach roku. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które postanowiło w 2016 rozpocząć swój biznes, skorzystaj z naszej pomocy!

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością wybiera najwięcej przedsiębiorców, ponieważ posiada wiele istotnych zalet. Jak sama nazwa wskazuje, w przypadku spółki z o.o. cieszyć możemy się ograniczoną odpowiedzialnością wspólników. Kolejną zaletą jest wyjątkowo niski kapitał zakładowy wynoszący jedynie 5 000 zł.

Założenie sp z o.o. niesie ze sobą wiele skomplikowanych procesów, z którymi zwykły przedsiębiorca samodzielnie sobie nie poradzi. Właśnie dlatego nasza firma oferuję Ci pomoc. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Przygotujemy dokumentacje, odwiedzimy urzędy, zdobędziemy dla Twojej spółki numery NIP, REGON, KRS, VAT.

Obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski. Aby nawiązać z nami współpracę, nie musisz przychodzić do naszego biura. Jeśli sprawia Ci to kłopot, proponujemy możliwość kontaktu online i telefonicznie. Dzięki temu będziemy mogli mieć z Tobą stały kontakt i zyskamy na wygodzie.

Skontaktuj się z naszą firmą, by rozwiać swoje wątpliwości i ustalić szczegóły współpracy.