Gotowe spółki Kraków

Zalety jednoosobowej działalności gospodarczej

Na założenie jednoosobowej działalności gospodarczej decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorców. Bez wątpienia wpływa na to bardzo pozytywna charakterystyka danego podmiotu. Jego założenie wiąże się bowiem z niewielką ilością formalności, które musi dopełnić przedsiębiorca. Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej to również niewielkie koszty.

Ogromnym udogodnieniem dla przedsiębiorcy podczas prowadzenia działalnością są kwestie związane z księgowością. Przedsiębiorca jest bowiem uprawniony do prowadzenia księgowości w formie uproszczonej, która jest stosunkowo prosta. Przedsiębiorca może prowadzić ją nawet samodzielnie, co znacznie ogranicza jego wydatki.

Jeśli szukasz pomocy w założeniu jednoosobowej działalności, zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania oraz omówią szczegóły ewidencyjne. Co więcej, oferujemy również sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych, pod którymi możesz natychmiast poprowadzić działalność. Zadzwoń zatem do nas nawet dzisiaj!