Gotowe spółki Kraków

Zakup spółki

W naszej ofercie znajdą Państwo spółki stażowe, które zostały zarejestrowane przez naszych specjalistów. Spółki posiadają idealną historię gospodarczą i zwiększają możliwość pozyskania zewnętrznego finansowania.

Proponujemy Państwu:

  • Sprzedaż gotowych spółek, które są w pełni ukształtowanym podmiotem prawnym, posiadającym wszystkie niezbędne dokumenty rejestracyjne oraz umożliwiającym podjęcie działalności gospodarczej nawet w ciągu 1 dnia.
  • Sporządzenie umowy sprzedaży udziałów spółki oraz przeprowadzenie całego procesu nabycia spółki przez nowego właściciela.
  • Dokonanie wszystkich niezbędnych zmian w umowie spółki oraz przeprowadzenie procesu aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.
  • Indywidualne porady z naszymi ekspertami, którzy przybliżą Państwu funkcjonowanie spółki w systemie gospodarczym.

Gotowa spółka, którą Państwu oferujemy ma uregulowany kapitał zakładowy, nie wykazuje żadnych zobowiązań finansowych co zostało potwierdzone notarialnie.

Zapewniamy bezpieczeństwo podczas nabycia udziałów gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomagamy przedsiębiorcy w bardzo szybkim rozpoczęciu działalności gospodarczej, poszerzeniu już prowadzonych działań a także pozyskaniu spółki dla celów ubiegania się o dofinansowanie unijne. Nasz wykwalifikowany zespół zajmie się wszystkim niezbędnymi formalnościami tak aby Państwo w najmniejszym stopniu musieli poświęcać swój cenny czas.

Mamy świadomość jak ważne jest szybkie wprowadzenie nowych produktów czy też usług na rynek, który cały czas się rozwija i charakteryzuje się ogromną konkurencyjnością. Kontaktując się z naszą firmą pozyskacie Państwo najwyższej jakości usługi, które wdrożone zostaną z uwzględnieniem Państwa indywidualnych priorytetów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.