Gotowe spółki Kraków

Zakup spółki z o.o.w Polsce przez obcokrajowców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo korzystna forma prowadzenia działalności gospodarczej zwłaszcza jeżeli chodzi o początkujących przedsiębiorców. Jej zasadniczą zaletą jest niski kapitał zakładowy, który wynosi zaledwie 5 tysięcy złotych. Kwota ta sprawia, że na założenie firmy mogą pozwolić sobie nawet osoby, które aktualnie nie dysponują zbyt dużymi środkami finansowymi.
Spółkę z o.o. założyć może niemal każdy. Jedyny wyjątek stanowi wyłącznie inna jednoosobowa spółka z o.o. Co więcej cel spółki również może być dowolny, pod warunkiem iż jest on zgodny z prawem.
W przypadku cudzoziemców fakt ten jest szczególnie ważny, gdyż możliwość założenia danego podmiotu nie jest uzależniona od kraju pochodzenia przyszłego przedsiębiorcy.
Niestety rejestracja spółki z o.o. jest niezwykle długa i problematyczna. Konieczne jest w celu jej przeprowadzenia dopełnienie ogromnej ilości formalności, przez które proces trwać może nawet kilka tygodni.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Naszą ofertę kierujemy głównie do obcokrajowców, gdyż doskonale wiemy jak nieznajomość języka polskiego może utrudniać założenie firmy w naszym kraju. Zachęcamy do kontaktu z celu poznania szczegółów naszej oferty.