Gotowe spółki Kraków

Zakup spółki z o.o. obcokrajowiec

Można zauważyć, że coraz częstszym powodem dla którego obcokrajowcy przyjeżdżają do Polski jest możliwość założenia własnej działalności gospodarczej.

Trzeba zaznaczyć, że nie jest to jednak powód, który automatycznie umożliwia uzyskanie cudzoziemcowi otrzymanie karty stałego pobytu na terenie Rzeczpospolitej Polski. Warto dodać, że prowadzenie przez obcokrajowca własnego przedsiębiorstwa na terenie naszego kraju, nie ma z tym praktycznie nic wspólnego z uzyskaniem takiego pozwolenia.

Jeśli jesteś cudzoziemcem i niezbyt dobrze znasz język polski to zakup spółki z o.o. obcokrajowiec jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Nasi pracownicy obsługują klientów w wielu językach, więc nie będziesz miał problemu z dokładnym ustaleniem szczegółów dotyczących całej transakcji.

Największą zaletą zdecydowania się na zakup spółki z o.o. obcokrajowiec jest fakt, że wszystkie formalności zostaną załatwione w ciągu jednej doby, więc praktycznie na drugi dzień będziesz mógł się cieszyć własnym biznesem.