Gotowe spółki Kraków

Zakup spółki 2016

W naszej ofercie pojawiły się już spółki zarejestrowane w 2016 roku. Jest ich wiele i każdy znajdzie coś dla siebie. Rozpocznij nowy rok otwierając własną działalność gospodarczą. Jak wiadomo, nowy biznes to jeden z najlepszych sposobów na sukces zawodowy. My oferujemy Ci bardzo prosty start!

Kupując gotową spółkę nie musisz martwić się o dokumenty, formalności i bieganie po urzędach. Z racji, że zależy nam na Twojej wygodzie, nie pozostawiliśmy Ci na głowię żadnych problematycznych kwestii. Spółka jest przez nas wcześniej rejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, by zaoszczędzić na czasie. Nie musisz zawracać sobie głowy również numerami NIP, REGON czy VAT.

Dla nas zakładanie spółek to codzienność, dlatego każda gotowa spółka z 2016 roku jest dopięta na ostatni guzik! Nie musisz martwić się również o bezpieczeństwo związane z zakupem firmy. Są one czyste i wolne od zadłużeń.
Nasi pracownicy to specjaliści w swoim fachu, którym w pełni ufamy.Ty też nam zaufaj i skorzystaj z naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu!