Gotowe spółki Kraków

Zakup spółek 2017

Osoby decydujące się na założenie firmy, zazwyczaj wiedzą o tym jak bardzo problematyczna jest samodzielna rejestracja spółki. Z tego względu większość z nich decyduje się kupić gotową spółkę.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, pod którym przedsiębiorca może w każdej chwili poprowadzić własną działalność. Oznacza to, że jednostka przeszła już pełną rejestrację, a więc dysponuje kapitałem zakładowym, numerami NIP, KRS i REGON, odpowiednio sporządzoną umową oraz kompletną dokumentacją.

Kupując spółkę z 2017 roku nie tylko otrzymujesz pewność, że rejestracja przebiegła w pełni zgodnie z przepisami prawnymi, ale również, że spółka dysponuje czystą historią gospodarczą. Jest to niezwykle ważne, ponieważ niweluje ryzyko zakupu spółki zadłużonej.

Nasza firma oferuje sprzedaż nowych, czystych spółek. Zapewniamy szybki i bezpieczny start. Jeśli jesteś zainteresowany nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś. Nasi przedstawiciele opowiedzą o szczegółach naszej oferty oraz w razie pytań na nie odpowiedzą.