Gotowe spółki Kraków

Zakup rocznej spółki

Postanowiłeś założyć własną działalność gospodarczą, lecz zależy Ci na czasie i nie masz cierpliwości do oczekiwania na spółkę miesiąc? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Oferujemy Ci kupno gotowej rocznej spółki. Potrwa to jedynie 2 do 3 dni, ponieważ formalności są już załatwione! Zrobiliśmy to za Ciebie, ponieważ wiemy, że zajmowanie się papierkami i dokumentami to nic przyjemnego.

Roczna spółka to wyjątkowa oferta, którą na prawdę rzadko można spotkać. Fakt zarejestrowania jej już rok temu daje nam przewagę podczas starania się o dofinansowanie z Unii Europejskiej, kredyt bądź inne wsparcie finansowe. W oczach osoby rozważającej przyznanie Ci pieniędzy stajesz się rentownym przedsiębiorcom, który potrafi prowadzić firmę.

Każdy Klient potrzebuje czegoś innego, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Z tego powodu zawsze indywidualnie podchodzimy do Klienta i staramy się zaoferować mu to, co go zainteresuje. Oprócz rocznych spółek posiadamy również wiele innych, również tych założonych bardzo niedawno. Jeśli nie jesteś pewny czego dokładnie szukasz, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy!