Gotowe spółki Kraków

Zakup dwuletniej spółki z o.o.

Dwuletnia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to podmiot gotowy do poprowadzenia działalności gospodarczej. Jest on zarejestrowany w poszczególnych urzędach, czego dowodem są numery REGON, KRS, NIP, a także VAT, które posiada. Dodatkowo jednostka ta wyposażona jest również w kapitał zakładowy w wysokości 5 tysięcy złotych.

Dwuletnia spółka, jak sama jej nazwa wskazuje, posiada dwuletni staż działania na rynku. Doświadczenie to znacznie podnosi jej wiarygodność w oczach potencjalnych nabywców i partnerów biznesowych. Budzi ona także większe zaufanie wśród instytucji finansowania, dzięki czemu może ubiegać się o dotacje unijne oraz inne zapomogi pieniężne. Staż, którym dysponuje podnosi jej zdolność kredytową, co zwiększa jej szanse na pozyskanie korzystnych pożyczek i kredytów.

Aby zniwelować trudności związane z tradycyjną rejestracją firmy zachęcamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy sprzedaż gotowych podmiotów stażowych. Gwarantujemy bezpieczny start i szybki sukces.