Gotowe spółki Kraków

Zakładanie spółki z o.o. w systemie S24

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są często wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej przez polskich przedsiębiorców. Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. jest procesem długotrwałymi i może okazać się skomplikowana. Od 2012 roku przedsiębiorcy mają możliwość rejestracji spółki z o.o.przez Internet za pomocą systemu S24.

Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością online jest o wiele wygodniejszą opcją niż tradycyjna rejestracja, która wiąże się z koniecznością odwiedzenia kilku urzędów. Jest to także tańsza alternatywa. Umowa spółki tworzona jest na podstawie wzoru dostępnego na platformie, a nie w postaci aktu notarialnego. Nie trzeba więc liczyć się z przymusem opłacenia taksy notarialnej. Bardzo dużym plusem założenia spółki w systemie S24 jest czas rejestracji. Cały proces odbywa się w przeciągu jednego dnia.

Zachęcamy do rejestracji spółek z o.o. przez Internet. Możesz w ten sposób oszczędzić sporą ilość czasu. Wybór ten generuje również niższe koszty niż tradycyjna rejestracja.