Gotowe spółki Kraków

Zakładanie spółki z o.o. w S24 pomoc

Założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet można od 2012 roku. Rejestracja spółki odbywa się na specjalnej platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Wiadomą rzeczą jest, iż tradycyjna rejestracja firmy w tej formie jest procesem uciążliwym dla każdego oraz, że trwa długi okres czasu. Komplikacji przy zakładaniu spółki z o.o. można uniknąć zakładając ją właśnie przez Internet. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić czas, ale także pieniądze. Umowa spółki, która w przypadku tradycyjnej rejestracji musi zostać sporządzona w formie aktu notarialnego tworzona jest na podstawie wzoru dostępnego na platformie. W ten sposób przedsiębiorca unika konieczności opłaty kosztów notarialnych.

Na rynku coraz częściej pojawiają się oferty firm, które proponują pomoc podczas rejestracji spółki. Warto skorzystać z takiej oferty i nie martwić się o formalności.

Potrzebujesz pomocy przy zakładaniu spółki z o.o. w S24? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie rejestracji działalności.