Gotowe spółki Kraków

Zakładanie spółki przez obcokrajowców

Obcokrajowcy chcący otworzyć własną firmę w naszym kraju najczęściej i najchętniej wybierają formę, jaką jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Polskie prawo nie stawia żadnych przeszkód, aby obcokrajowiec założył w Polsce spółkę.

Osoba chcąca prowadzić działalność w formie spółki może otworzyć ją zarówno drogą tradycyjną u Notariusza lub gdy zależy jej na czasie i mniejszych kosztach może zarejestrować spółkę drogą elektroniczną. Jedynym wymogiem przy rejestracji spółki drogą elektroniczną jest konieczność posiadania kwalifikowanego podpisu epuap- w przypadku gdy obcokrajowiec posiada numer PESEL lub zakupienia płatnego kwalifikowanego podpisu, jeżeli nie posiada numeru PESEL.

Decydując się na wybór usług naszej firmy mogą mieć Państwo pewność, że cały proces rejestracyjny przeprowadzony zostanie w sposób profesjonalny. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc na każdym etapie rejestracji Spółki. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami i skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo oferty.