Gotowe spółki Kraków

Zakładanie spółki jawnej s24

Spółka jawna jest jedną z trzech form działalności gospodarczej, które możemy założyć elektronicznie. Rozwiązanie to jest zdecydowanie prostsze niż tradycyjny, papierowy sposób. System stworzony przez Ministerstwo Sprawiedliwości pokieruje nas sprawnie przez cały proces. Dodatkową zaletą jest obniżenie kosztów związanych z zakładaniem spółki jawnej. Spowodowane to jest brakiem konieczności zawierania umowy w formie aktu notarialnego, co skutkuje zaoszczędzeniem między innymi na taksie notarialnej.

Pierwszym krokiem podczas rejestracji spółki jawnej systemem internetowym jest założenie konta oraz pozyskanie loginu i hasła w systemie. Będzie to służyć jako Twój e- podpis. W następnej kolejności wypełnić należy wniosek o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, który później zostanie automatycznie wysłany. Ostatnim etapem będzie wypełnienie gotowego wzorca umowy spółki jawnej.

Te kilka kroków z pomocą systemu, nie powinny sprawić Ci żadnego kłopotu! Jeśli wciąż posiadasz jakieś pytania bądź wątpliwości, to skontaktuj się z naszym biurem. Chętnie udzielimy fachowej porady!