Gotowe spółki Kraków

Zakładanie spółek z o.o. w trybie S24

Tradycyjna rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem skomplikowanym i długotrwałym. Warto jest zastanowić się nad założeniem spółki z o.o. przez Internet.

Rejestracja firmy online możliwa jest od 2012 roku za pomocą trybu S24. System ten, jest chętnie wybierany przez przedsiębiorców. Za jego pomocą można zarejestrować spółkę w bardzo szybkim czasie. Umowa spółki sporządzana jest dzięki dostępnemu wzorowi umowy, ale co jest wielkim plusem nie w formie aktu notarialnego. Umowę należy podpisać podpisem elektronicznym. Przedsiębiorca w ten sposób może uniknąć opłaty związanej ze sporządzeniem umowy. Jest to bardzo korzystna alternatywa w stosunku do tradycyjnej formy rejestracji. Pozwala przedsiębiorcy zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z rejestracją spółek dla przedsiębiorców. W razie zainteresowania założeniem spółki z o.o. zachęcamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy solidną oraz fachową pomoc. Nasi eksperci doradzą oraz odpowiedzą na każde pytanie.