Gotowe spółki Kraków

Zakładanie spółek z o.o. w Polsce dla cudzoziemców

Wychodząc naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez rynek nasza firma pragnie zaoferować zakładanie spółek z o.o. w Polsce dla cudzoziemców.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się wciąż wzrastającą popularnością. Z każdym dniem na jej otworzenie decyduje się wielu przedsiębiorców, także z zagranicy. Wpływa na to przede wszystkim fakt, iż może być założona przez każdego z wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o. Co więcej w przypadku obcokrajowców jest to niezależne od kraju ich pochodzenia jak w innych spółkach.

Niestety spółka z o.o. wiąże się z długą i problematyczną rejestracją, której przeprowadzenie sprawia trudności rodowitym obywatelom nie wspominając już o osobach z zagranicy, którzy niejednokrotnie nie władają nawet językiem polskim. Jest to szczególnym nieudogodnieniem, gdyż język ten na terenie naszego kraju jest urzędowy toteż to w nim będzie trzeba dopełnić większości formalności, a już na pewno będzie sporządzona w nim wszelka dokumentacja dotycząca spółki z o.o.
Nasza firma przejmuje całą biurokrację ograniczając tym samym obowiązki przyszłego właściciela do minimum. Chcesz poznać szczegóły? Koniecznie zadzwoń do nas już dziś!