Gotowe spółki Kraków

Zakładanie spółek z o.o. dla obcokrajowców

Migracje zarobkowe to bardzo częsta motywacja podejmowanych podróży. Ludzie decydują się na przeprowadzki do innych miast, a nawet krajów, ze względu na chęć poprawienia warunków bytowych. W każdym państwie oferowane są możliwości podjęcia pracy w określonych warunkach. Osobiste preferencje poszczególnych osób pozwalają wybrać miejsce odpowiadające oczekiwaniom.
Jak pokazują badania, ostatnimi laty w Polsce notuje się duży napływ ludności z zagranicy, cechującej się chęcią podjęcia pracy. Największą grupę, bo aż 95% (!) zatrudnionych w kraju cudzoziemców, stanowią Ukraińcy. Najwięcej z nich podjęło pracę w branżach takich jak usługi, rolnictwo i budownictwo.
Polska gospodarka umożliwia imigrantom nie tylko zatrudnienie w istniejącej firmie, ale również oferuje możliwość założenia własnej. Posiadanie własnej działalności wiąże się z byciem niezależnym oraz szansą na wprowadzenie indywidualnie opracowanych strategii.
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak otworzyć własny podmiot gospodarczy na terenie Polski, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.