Gotowe spółki Kraków

Wycena spółki do sprzedaży

Po wielu latach prowadzenia własnego przedsiębiorstwa dopadła Cię monotonia wykonywanych obowiązków? Nie chcesz już więcej być właścicielem spółki i myślisz o zakończeniu działalności? Zamiast podejmować decyzję o likwidacji spółki, zapoznaj się lepiej z możliwością sprzedaży firmy.
 
Obecnie na rynku nie brakuje podmiotów oferujących pomoc lub możliwość pośrednictwa w sprzedaży spółki. Posiadają oni cenne doświadczenie, dzięki któremu szybkie znalezienie nabywcy nie będzie stanowiło problemu. Jednak by mówić o szukaniu kupca, trzeba najpierw ustalić cenę spółki. Wycena spółki do sprzedaży to niezbędny krok, by oferowana cena była adekwatna do faktycznego stanu przedsiębiorstwa.
 
Wymaganym etapem w kwestii wyceny wartości przedsiębiorstwa jest wskazanie jej celu, gdyż to na jego podstawie dokonuje się wyboru właściwej metody wyceny.
Wycena spółki do sprzedaży to oferta jaką proponuje Ci nasza firma. Skorzystaj z naszych usług i o nic się nie martw. Proponujemy Ci także pomoc w sporządzeniu umowy kupna-sprzedaży. Poznaj szczegóły już dziś!