Gotowe spółki Kraków

Wirtualny sekretariat

Wirtualny sekretariat stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy do kierowania własnym biznesem zmuszeni są do prowadzenia funkcjonalnego biura, jednak pragną w znacznym stopniu ograniczyć wydatki z nim związane.
Biuro online pozwala zredukować koszty związane z wynajmem lokalu, zakupem jego wyposażenia, a także zatrudnieniem kadry pracowników do jego prowadzenia.

Do podstawowych zadań wirtualnego sekretariatu należą wszystkie te czynności, które oferują jednostki fizyczne, czyli obsługa telefoniczna, przygotowywanie notatek z połączeń, informowanie o przeprowadzonych konwersacjach za pomocą poczty elektronicznej, a także skanowanie i przesyłanie korespondencji, która zostaje wysłana na podany adres oraz obsługa kalendarza spotkań.

Wirtualne biuro oferuje również prestiżową lokalizację w największych polskich miastach, która podnosi renomę danego przedsięwzięcia.
Dodatkowo gwarantuje poprawność prowadzonych przez siebie działań dzięki kadrze doświadczonych specjalistów, których zatrudnia.