Gotowe spółki Kraków

Wirtualny adres dla Twojej firmy

Każda firma potrzebuje swojej siedziby. Jednak wybór jej nie zawsze jest łatwy. Nie każdą firmę stać na to żeby założyć własne biuro oraz dobrze je wyposażyć. Dotyczy to zwłaszcza początkujących przedsiębiorstw, które zawsze na początku dążą do ograniczenia kosztów. Doskonałą siedzibę dla takich firm oferujemy My. Jest nią wirtualny adres mieszczący się w centrum dużych miast naszego kraju.

Wirtualny adres dla Twojej firmy to nie tylko propozycja na początek. Jest to również dogodne rozwiązanie dla dłużej funkcjonujących przedsiębiorstw. Korzystanie z tej usługi pozwala właścicielom firm znacznie zredukować koszty, a więc ma wpływ na kształtowanie wyniku finansowego. To istotna zaleta e-biura.

Wirtualny adres jako siedziba firmy to także prestiż, na który nie każdy mógłby sobie pozwolić bez e-biur. Ich lokalizacje to centra dużych polskich miast takich jak Warszawa czy Kraków. Wynajem lokali w takich miejscach kosztuje bardzo dużo. Natomiast usługa e-biura znacznie mniej, co jest kolejną zaletą ustanowienia siedziby firmy pod wirtualny adresem.