Gotowe spółki Kraków

Wirtualne biuro

Nasza firma proponuje wirtualne biuro zlokalizowane w Krakowie. Decydując się na e-biuro w Krakowie mają Państwo możliwość ograniczenia kosztów wynagrodzenia dla pracowników, kosztów rzeczowych w postaci wynajmu powierzchni biurowej, zakupu materiałów.

W ramach e-biura oferujemy Państwu:

  • Pozyskanie dla firmy atrakcyjnej lokalizacji w dużym mieście w Polsce, bez konieczności ponoszenia kosztów wynajmu powierzchni biurowej.
  • Pełną obsługę biurową dla firmy, która obejmować będzie wyłącznie usługi zamówione w ramach indywidualnego pakietu dla przedsiębiorcy.
  • Wynajem sali konferencyjnej w celu zorganizowania biznesowego spotkania, konferencji.
  • Kompleksową obsługę prawną w zakresie różnych regulacji prawnych w obrębie, których funkcjonuje przedsiębiorca.

Rozwiązanie jakie Państwu proponujemy to jeden ze sposobów optymalizacji działalności gospodarczej.Firma pozyskuje pełną obsługę oraz wsparcie doradców prawnych na każdym etapie jej funkcjonowania na rynku. Przedsiębiorca ma możliwość poświęcenia czasu podstawowemu segmentowi prowadzonej działalności gospodarczej oraz opracowywaniu nowych rozwiązań dla firmy.

Kontaktując się z naszymi ekspertami pozyskacie Państwo szczegółowe informacje na temat naszej oferty. Każdy z przedsiębiorców jest inny, zróżnicowane będzie także zapotrzebowanie na usługi. Z uwagi na to oferujemy indywidualny pakiet usług, który kształtowany jest przez samego przedsiębiorcę, nie narzucamy odgórnie pewnych rozwiązań, proponujemy jedynie naszym zdaniem najlepszą dla firmy opcję, ostateczna decyzja jednak należy do samego przedsiębiorcy.