Gotowe spółki Kraków

VAT dla firmy 2017

Na 2017 rok planowane są zmiany dotyczące rejestracji spółek w rejestrze VAT. Nowe przepisy mają być znacznie zaostrzone z uwagi na coraz częściej występujące przestępstwa podatkowe. Mają mieć na celu lepszą weryfikację podmiotów starających się o wpis do rejestru.

Planowane było wprowadzenie kaucji rejestracyjnej jednak ten pomysł jeszcze jest rozważany. Kaucję miały płacić przedsiębiorstwa, co do których istnieje ryzyko wystąpienia zaległości podatkowych. Wpłata kaucji miała być warunkiem rejestracji podmiotów w rejestrze. Przewidywano, że wysokość kaucji powinna mieścić się w przedziale od 20 000 do 200 000. Poprzez wprowadzenie nowych zmian możliwa będzie odmowa wpisu do rejestru VAT. Podmioty starające się o rejestrację będą weryfikowane.

Zachęcamy do rejestracji spółek w VAT jeszcze w tym roku przed zmianą przepisów. Jeśli jesteś zainteresowany założeniem własnej firmy, ale nie wiesz jak tego dokonać, zgłoś się do nas. Rejestrujemy spółki dla Klientów z całej Polski. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy.