Gotowe spółki Kraków

Usługa dotycząca zakupu spółek

Pragniesz prowadzić działalność gospodarczą i coraz poważniej zastanawiasz się nad realizacją tej idei? Koniecznie zapoznaj się z możliwością zakupu gotowego podmiotu. To znacznie bardziej korzystne rozwiązanie niż zakładanie spółki od podstaw. Jest to spowodowane przede wszystkim znaczną oszczędnością czasu i mniejszym stopniem skomplikowania.

Rejestracji spółki nieuchronnie wiąże się z koniecznością wypełniania znacznej liczby formalnością i przysłowiowym ”chodzeniem” po urzędach. Dzięki zakupowi gotowej spółki jesteś zwolniony z konieczności przechodzenia przez proces rejestracji.

Po zakupie gotowej spółki i aktualizacji niezbędnych danych, już praktycznie po jednym dniu możesz podjąć prowadzenie aktywnej działalności rynkowej. Gotowe spółki dzielą się na spółki czyste (bez historii gospodarczej) i spółki z tak zwanym stażem (historią). Wybór jednej z tych grup uwarunkowany jest indywidualnymi potrzebami Klienta.

Zainteresowała Cię usługa dotycząca zakupu spółek? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy zajmą się doborem korzystnej oferty, przedstawią jej szczegóły i pomogą w podjęciu współpracy.