Gotowe spółki Kraków

Usługa dotycząca sprzedaży spółek z o.o.

Sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się olbrzymią popularnością. Aktualnie pogoń za pieniądzem oraz bezustanna walka o każdą minutę drogocennego czasu sprawiła, że biznesmeni podejmują wszelkie możliwe działania, pozwalające im ograniczyć zbędne czynności. Na przeciw tym potrzebom wyszło wiele kancelarii oferujących sprzedaż opracowanych podmiotów gospodarczych.

Gotowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jednostką gotową do prowadzenia biznesu zaraz po dokonaniu transakcji. Zawiera ona wszelkie niezbędne wpisy rejestracyjne, w tym do Krajowego Rejestru Sądowego, a także numery NIP i REGON. Dodatkowo powyższy podmiot wyposażony jest także w konto bankowe.

Postanawiając zakupić gotową spółkę, należy dokonać wyboru okresu jej istnienia na rynku. Dostępne są zarówno spółki nowe lub stażowe. Spółka z określonym stażem może zapewnić pozyskanie dodatkowych korzyści poprzez zwiększoną zdolność kredytową, leasingową, a także spotęgowane szanse na pozyskiwanie funduszy unijnych.
Decydując się na jej zakup należy dokładnie zapoznać się z dokumentacją danej jednostki aby upewnić się o braku zadłużenia z jej strony.