Gotowe spółki Kraków

Umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o.

Umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o. powinna mieć formę pisemną oraz zawierać poświadczone notarialnie podpisy. Umowę zawiera się pomiędzy wspólnikiem chcącym sprzedać swojej udziały w spółce, a potencjalnym “kupcem”.

Uwzględnić należy kilka podstawowych informacji, takich jak: dane osobowe obydwu podmiotów,poświadczenie sprzedającego o posiadaniu udziałów w spółce, wraz z ich ilością i wartością. W umowie określony musi być także dokładny przedmiot, czyli przeniesienie prawa własności sprzedającego na rzecz kupującego.

W Internecie można znaleźć wiele wzorów tego typu umowy, ale przy jej sporządzaniu znacznie lepiej skorzystać z pomocy fachowców. Skontaktuj się z nami i podejmij współpracę, a my przygotujemy dla Ciebie umowę sprzedaży udziałów z uwzględnieniem wszystkich podanych przez Ciebie informacji i szczegółów. Jeżeli zależy Ci na czasie, to idealnie trafiłeś, bo nasi specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie pracują sprawnie, a zarazem bardzo efektywnie, co potwierdza szerokie grono zadowolonych klientów.