Gotowe spółki Kraków

Termin zgłaszania zmian do KRS

Wiele osób, które rejestruje własną działalność gospodarczą wie, jak problematyczne jest uzyskanie wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym. Tradycyjne składanie wniosków to nie tylko długotrwały, ale także bardzo wymagający proces, ponieważ bez doświadczenia i wiedzy nietrudno o błędy, które skutkują wydłużeniem całej procedury.

Po wielu latach od założenia własnej firmy właściciel przedsiębiorstwa może podjąć decyzję o wprowadzeniu modyfikacji lub po prostu niektóre kwestie uległy zmianie. W związku z tym, że jeżeli takie zdarzenie wpłynęło na zmianę treści pierwotnej umowy spółki, to od właściciela wymaga się obligatoryjnie sporządzić uchwałę, która wnosi zaistniałą modyfikację. Następnie tak sporządzony dokument musi zostać przesłany do Krajowego Rejestru Sądowego, który dokładnie odnotuje nowelizację. Nie wszyscy jednak wiedzą jak wygląda takie zaktualizowanie wpisu w KRS, jaki jest termin zgłaszania zmian do KRS oraz czy każda modyfikacja niesie za sobą obowiązek zapisu nowej uchwały. W związku z tym, wszelkie niepewności i niejasności rozwiązujemy jako profesjonalna Kancelaria.

Dzięki nam otrzymasz nie tylko pomoc w postaci doradztwa, konsultacji czy porady prawnej, ale oferujemy także obsługę w przypadku rejestracji spółki w rejestrze sądowym.