Gotowe spółki Kraków

Tanio kupię spółkę

Często spotyka się ogłoszenia typu tanio kupię spółkę. Jest to jeden ze sposobów założenia własnej działalności gospodarczej, która daje możliwość podjęcia aktywnej działalności na rynku nawet w ciągu 1 dnia. W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć zarówno takie spółki, które dopiero zostały zarejestrowane przez naszych specjalistów, jak i takie, które posiadają długą historię gospodarczą, stwarzającą większą szansę na pozyskanie zewnętrznego finansowania. Kiedy więc będą zamierzali Państwo wystawić ogłoszenie typu tanio kupię spółkę, to proszę pomyśleć o naszej ofercie.

Proponujemy Państwu:

  • Dokonanie wszystkich niezbędnych zmian w umowie spółki oraz przeprowadzenie procesu aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.
  • Indywidualne porady z naszymi ekspertami, którzy przybliżą Państwu funkcjonowanie spółki w systemie gospodarczym.
  • Sprzedaż gotowych spółek, które są w pełni ukształtowanym podmiotem prawnym, posiadającym wszystkie niezbędne dokumenty rejestracyjne oraz umożliwiającym podjęcie działalności gospodarczej nawet w ciągu 1 dnia.
  • Sporządzenie umowy sprzedaży udziałów spółki oraz przeprowadzenie całego procesu nabycia spółki przez nowego właściciela.

Kupując gotową spółkę, to Państwo kształtują jej parametry działalności gospodarczej zgodnie z własnymi oczekiwaniami.