Gotowe spółki Kraków

Szybka rejestracja spółki zoo on-line

Szybka rejestracja spółki zoo on-line jest możliwa przy skorzystaniu z możliwości oferowanych przez Ministerstwo Finansów. Z naszą pomocą procedura utworzenia i sformalizowania podmiotu gospodarczego przebiegnie błyskawicznie. My zaangażujemy się w stu procentach, żebyś Ty mógł skoncentrować się na planowaniu strategii rozwoju firmy. Twój wkład w wypełnianie formalności ograniczymy do minimum, jednak niezbędny do powołania nowej działalności jest własnoręcznie złożony przez Ciebie podpis.

Dotychczas możliwe było złożenie zwykłego elektronicznego podpisu, stosowanego w sądzie czy przez banki. Teraz nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych i Kodeksu Postępowania Cywilnego oraz ustawy o KRS przewiduje zmiany mające na celu wyeliminowanie rejestracji spółek pod fałszywymi nazwiskami. Aktualnie umowa spółki z o.o. i wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego musi być opatrzony elektronicznym podpisem kwalifikowanym bądź potwierdzony profilem ePUAP.

Tradycyjny sposób powoływania nowej działalności wiąże się z większymi kosztami, aniżeli szybka rejestracja spółki zoo on-line. Kwalifikowany podpis niezbędny przy elektronicznym rozwiązaniu sporo kosztuje, ale jak przyznaje ministerstwo – jest coraz tańszy i bardziej przystępny. Natomiast zdecydowanie bardziej upowszechniony zaufany profil ePUAP jest bezpłatny.