Gotowe spółki Kraków

Szybka rejestracja spółki jawnej

Postanowiłeś rozpocząć własny biznes w postaci spółki jawnej? Oznacza to, że przed Tobą jest jej rejestracja. Nie jest to nic prostego i większości sprawia to problem. Potrzebna jest do tego znajomość aktualnych przepisów prawnych oraz wypełnienie wielu formalności, do których zwykły, początkujący przedsiębiorca zazwyczaj nie ma głowy. Właśnie dlatego nasza firma oferuje szybkie i tanie zarejestrowanie Twojej firmy!

Spółka jawna jest spółką osobową. Nie posiada ona osobowości prawnej, dlatego nie dotyczą jej przepisy odnośnie osób prawnych. W spółce jawnej każdy wspólnik odpowiada solidarnie za jej zobowiązania. Rejestracja tej formy działalności zobowiązuje do wizyty w sądzie rejestrowym odpowiednim dla siedziby planowanego przez nas biznesu.

Z rejestracją wiążą się oczywiście pewne opłaty, a mianowicie opłata za wpis do Krajowego Rejestru Sądowego oraz za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Cały proces trwa zwykle około miesiąca. Jeśli zależy Ci na czasie, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zoptymalizujemy czas oczekiwania do minimum. Zapraszamy do kontaktu!