Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jeden z najczęściej sprzedawanych podmiotów gospodarczych. Dlaczego? Bo jest bardzo korzystnym podmiotem by poprowadzić pod sobą firmę, a wymaga długiej i skomplikowanej rejestracji, która może zająć nawet kilka tygodni.

Zakup gotowej spółki z o.o. pozwala pominąć wszelkie niedogodności związane z tradycyjną rejestracją i w przeciągu jednej doby stać się właścicielem spółki w pełni przygotowanej by natychmiast poprowadzić pod nią firmę, a więc dysponującej numerami NIP, KRS, REGON opcjonalnie też VAT i VAT EU. Gotowa spółka wyposażona jest również kapitałem zakładowym oraz umowę. To właśnie podpisanie umowy będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Zapewniamy nowe i stażowe spółki. Co ważne nasze podmioty nigdy nie prowadziły pod sobą firmy przez co ich zakup jest w pełni bezpieczny. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty.