Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółki z 2015

Spółki stażowe aktualnie cieszą się ogromną popularnością. Wpływa na to fakt, iż prócz wszystkich cech, które posiadają gotowe spółki, a więc pełnej rejestracji potwierdzonej numerami NIP, KRS i REGON, wprowadzonym kapitałem zakładowym i odpowiednią umową, charakteryzuje je kilkuletni staż.

Staż spółki znacznie podnosi jej wiarygodność. Oznacza to że jednostka taka ma o wiele większe szanse na pozyskanie klientów i kontrahentów. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza na początku działalności, ponieważ spółka potrzebuje partnerów biznesowych do prawidłowego funkcjonowania.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółki z 2015 roku. Gwarantujemy, iż nasze spółki nigdy wcześniej nie prowadziły działalności na rynku dzięki czemu posiadają czystą historię gospodarczą, a więc ich nabycie również jest w pełni bezpieczne. Jest to niezwykle istotne, gdyż ukryte zadłużenia, którymi obarczone są niektóre spółki wystawione na sprzedaż mogą znacznie osłabić działalność firmy, a nawet doprowadzić do jej upadłości. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty.