Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółki półrocznej

Pozyskanie dofinansowania na prowadzenie działalności ciągle jeszcze bywa problematyczne. Banki czy inne instytucje wspomagające finansowo przedsiębiorców wymagają sporządzania biznesplanów czy wykazywania historii gospodarczej przedsiębiorstwa. Firmom, które dopiero powstały ciężko jest osiągnąć tak prestiżowy wizerunek, a poprzez to możne być znacznie trudniej pozyskać wsparcie na rozpoczęcie działalności.

Przedsiębiorcy myślący o biznesie i pozyskaniu środków na jego rozpoczęcie, powinni się zastanowić nad gotowymi spółkami czyli już zarejestrowanymi przedsiębiorstwami. Zakup takiego przedsiębiorstwa jest bardzo korzystną opcją. Po pierwsze umożliwia szybsze i łatwiejsze utworzenie przedsiębiorstwa, a po drugie daje możliwość rozpoczęcia biznesu w spółce posiadającej staż.

Zakup spółki półrocznej to oferta nie do przegapienia dla wielu przedsiębiorców. Wszystkich zainteresowanych zakupieniem gotowej spółki z kilku miesięcznym, półrocznym lub nawet kilku letnim stażem zapraszamy do kontaktu.