Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółki cudzoziemcowi

Polska z każdym rokiem przeżywa ogromny rozwój, przez co coraz większa ilość zagranicznych inwestorów postanawia założyć działalność gospodarczą na terenie naszego państwa.
Tradycyjna rejestracja spółki w Polsce jest niestety bardzo problematyczna. Sprawia ogromne trudności rodowitym obywatelom nie wspominając już o cudzoziemcach, którzy bardzo często nie władają nawet językiem polskim. Jego znajomość jest niezmiernie istotna, gdyż na terenie naszego państwa jest on językiem urzędowym, a więc to w nim musi zostać sporządzona dokumentacja spółki.

Na szczęście niedogodności te można zniwelować do minimum jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki. Możliwość taką daje zakup gotowej spółki, czyli podmiotu, który przeszedł już całą rejestrację, dzięki czemu jest w pełni przygotowany do natychmiastowej aktywności na rynku.

W sprzedaży gotowych spółek dla obcokrajowców trudni się nasza firma. Zachęcamy zatem do kontaktu. Nasi przedstawiciele omówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.