Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek zarejestrowanych w 2018

Na założenie własnej firmy z roku na rok decyduje się coraz większa ilość osób. Z tego względu wzrasta także liczba firm, oferujących sprzedaż gotowych spółek.

Kupując gotową spółkę przedsiębiorca ogranicza formalności, a także czas związany z tradycyjną rejestracją. Jego jedynym obowiązkiem jest staje się bowiem złożenie podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.
Kupując spółkę właściciel w zaledwie 24 godziny otrzymuje na własność podmiot, pod którym może niemal natychmiast poprowadzić działalność.

Nasza firma oferuje nowe spółki na sprzedaż zarejestrowane w roku 2018. Nasze jednostki wyposażone są w numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz umowę dostosowaną do charakterystyki klienta. Co więcej, gwarantujemy, że nasze podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności, a więc nie musisz obawiać się o ukryte zadłużenia.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły naszej oferty zachęcamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele omówią wszelkie detale oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.