Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek z o.o. zarejestrowanych w 2016

Chcesz kupić spółkę zarejestrowaną w 2016 roku? Zgłoś się do naszej firmy! Zajmujemy się między innymi sprzedażą takich spółek. Posiadamy bardzo szeroki wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Z wielką chęcią pomożemy Ci wybrać odpowiednią.

Gotowa spółka niesie ze sobą wiele korzyści. Decydując się na jej kupno, zdecydowanie skracamy sobie czas oczekiwania. Wszystkie procesy trwają jedynie 24 godziny. Po tym czasie, spokojnie możesz rozpocząć działanie swojego biznesu! Kolejną istotną zaletą jest brak formalności. Wszystkie dokumenty, wnioski, formularze zostawiamy na naszej głowie, a Tobie pozostaje jedynie się z nimi zapoznać i podpisać.

Jeśli masz obawy, czy kupiona spółka jest bezpiecznym rozwiązaniem, to rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości. Jest ona czysta. Co to oznacza? Oznacza to, że jest całkowicie pozbawiona zadłużeń i zobowiązań finansowych. Możesz być spokojny!

Zadbamy o każdy szczegół oraz o wygodę i miłą atmosferę współpracy. Skontaktuj się, a ustalimy wszystkie najważniejsze kwestię. Zachęcamy!