Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek z o.o. z 2012 roku

Spółka z o.o. stanowi najatrakcyjniejszą formę do prowadzenia działalności gospodarczej. Jej właściciele mogą się cieszyć ograniczoną odpowiedzialnością majątkową, a koszty założenia takiej spółki nie są wysokie. Założenie takiej spółki jest trudne i jeżeli nie korzysta się z możliwości rejestracji online, proces ten trwać możne bardzo długo. Rozwiązaniem na tą niekorzystną sytuację jest zakup gotowych spółek z o.o.

Gotowe spółki z o.o. przeszły już wszelkie procedury rejestracyjne. Nie trzeba więc zajmować się ich rejestracją, która jest trudnym procesem. Wystarczy tylko sporządzić umowę zakupu i dokonać zmiany danych w KRS. Gotowe spółki oprócz dużej oszczędności czasu oraz zmniejszeniu obowiązków przedsiębiorcy, mogą umożliwić pozyskanie dodatkowych środków. Idealne w tym celu są gotowe spółki z o.o. założone w 2012 roku, które posiadają kilkuletni staż działalności.

Gotowe spółki z o.o. założone w 2012 roku można zakupić w naszej firmie. Wszystkich zainteresowanych tą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.