Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek z o.o. Poznań

Obecnie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Są one chętnie zakładane przez polskich przedsiębiorców, ale także przez zagranicznych inwestorów. Niestety tradycyjna rejestracja spółki w tej formie jest skomplikowana i sprawia problemy. Rozwiązaniem tej sytuacji jest zakup gotowego do podjęcia działalności podmiotu.

Nasza firma chcąc ułatwić przedsiębiorcom rozpoczęcie biznesu, oferuje na sprzedaż gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Poznaniu. Spółki z naszej oferty nigdy nie prowadziły działalności, dlatego ich zakup jest całkowicie bezpieczną transakcją.

Spółki, które oferujemy posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane wszystkie numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Zakup spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie kilka dni, co jest bardzo korzystne dla osób, którym się spieszy.

Osoby zainteresowane szczegółami naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Sprzedajemy spółki z o.o. w Poznaniu oraz w innych miastach na terenie całej Polski.