Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek z o.o. pod dotacje

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo części beneficjenci dotacji unijnych. Niestety przedsiębiorcy decydujący na wzięcie udziału w określonym działaniu czasem zbyt późno orientują, iż założenie tego podmiotu jest niezbędne do otrzymania określonych funduszy.

Samodzielna rejestracja spółki z o.o. jest niestety długa i problematyczna. Przeciętny czas ewidencji danego podmiotu to kilka tygodni, a w skrajnych przypadkach nawet 2-3 miesiące. Czas ten znacznie przekracza czas trwania naborów toteż decydując się na jej przeprowadzenie niwelujesz swoje szanse na otrzymanie upragnionych środków pieniężnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom tych jednostek nasza firma oferuje sprzedaż spółek z o.o. pod dotacje. Są to podmioty gospodarcze w pełni przygotowane do poprowadzenia pod sobą firmy. Oznacza to że przeszły cały proces rejestracyjny, czego potwierdzeniem są jej numery NIP, KRS i REGON. Ponadto wyposażone są też w kapitał zakładowy oraz umowę, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.