Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek z o.o. obcokrajowcowi

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęściej wybieraną formą prowadzenia działalności w Polsce przez osoby z zagranicy. Podmiot ten mogą bowiem założyć bez względu na kraj swojego pochodzenia. Niestety wiąże się ona z długą i problematyczną rejestracją, która w skrajnych przypadkach trwać może nawet kilka tygodni. Sprzedaż spółek z o.o. obcokrajowcowi pozwoli ograniczyć te niedogodności i w przeciągu jednej doby nabyć jednostkę przygotowaną aby natychmiast poprowadzić pod nią działalność.

Gotowa spółka dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, a także kapitałem zakładowym oraz umową której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela. Co ważne procedura ta może odbyć się w obecności tłumacza przysięgłego, a w przypadku nieznajomości języka polskiego również tłumacza przysięgłego, gdyż to właśnie w języku urzędowym, który na terenie naszego państwa jest język polski zostanie sporządzona większość dokumentów. Przedsiębiorca musi być w pełni świadomy podpisywanych akt, stąd obecność tłumacza.

W celu zakupu gotowej spółki z o.o. zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Oferujemy podmioty z czystą historią gospodarczą, bez ukrytych zadłużeń.