Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek z o.o. obcokrajowcom

Wielu obcokrajowców zastanawia się czy warto zakupić gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością właśnie w Polsce. Odpowiedź jest prosta – jak najbardziej tak!

Zakup spółki daje bardzo duże możliwości. Zakupu można dokonać nawet w przeciągu jednego dnia, jest to więc proces szybszy niż rejestracja nowej spółki.
Jeśli chodzi o koszty, różnica między zakupem, a rejestracją nie jest, aż tak bardzo znaczna. Zaletą gotowej spółki jest także to, że posiada ona staż, który czyni ją wiarygodnym podmiotem.

Zakupując spółkę czystą ma się pewność, że jest to 100% bezpieczny podmiot, bez żadnych zobowiązań czy zadłużeń. Podejmując decyzję o zakupie należy wybrać firmę specjalizująca się w sprzedaży gotowych spółek, która działa na rynku od wielu lat i w swoim zespole zatrudnia samych ekspertów.

Nasze biuro w swojej ofercie handlowej posiada na sprzedaż właśnie gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Eksperci zawsze służą radą i pomocą osobom, które pragną zakupić spółkę tak, aby proces ten stał się jak najbardziej prosty i jasny. Jeżeli jesteś obcokrajowcem, zakup gotowej spółki z naszą pomocą będzie dla Ciebie z pewnością wygodniejszy i pozwoli na znaczną oszczędność czasu.