Gotowe spółki Kraków

Sprzedaż spółek z o.o. Katowice

Rozpoczęcie prowadzenia działalności w ciągu jednego dnia może dla niektórych wydawać się niemożliwe – z reguły utworzenie jednostki gospodarczej kojarzy się z czasochłonnym, trudnym i żmudnym procesem, a następnie długotrwałym oczekiwaniem na wpisy do rejestrów, a w niektórych przypadkach powtórnym wysyłaniem pism i deklaracji, ponieważ wnioskodawca mógł w formularzach popełnić błędy, a zdarza się to szczególnie jeżeli osoba nie posiada znajomości w temacie obowiązujących przepisów i regulacji.

Zamiast więc denerwować się całą procedurą i ilością dokumentów do wypełnienia przedsiębiorca może skorzystać z oferty firm zewnętrznych, które w ramach usługi sprzedają gotowe podmioty gospodarcze wyposażone w niezbędne numery NIP i REGON, wpis do KRS i VAT, opłacony minimalny kapitał zakładowy oraz zarejestrowane w prestiżowych lokalizacjach np. centrum miasta – Warszawa, Kraków, Łódź czy Katowice.

Klient podczas transakcji zobowiązany jest jedynie do wyboru formy organizacyjno-prawnej i złożeniu podpisu na umowie, ponieważ całym procesem i formalnościami zajmują się eksperci, posiadający zarówno wiedzę i doświadczenie w zakresie sprzedaży jednostek gospodarczych.